Корпус ПК Aerocool Streak (ACCMPV1901211)

- В наявності
- Код: 90976983
4 131 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.
Корпус Aerocool PGS STREAK A AEROPGSSTREAK-A-BKRG (ATX, Micro ATX, Mini ITX; чорний)
___________________________________________________________________________
Кількість портів USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: 1 Кількість відсіків 2,5": 4 Кількість відсіків 3,5": 3 Код виробника: AEROPGSSTREAK-A-BKRG Колір підсвічування: Багатобарвна Колір продукту: чорний Кількість портів USB 2.0: 2 Кількість слотів розширення: 6 Розташування освітлення: спереду Максимальна довжина відеокарт: 33,5 см Максимальна кількість передніх вентиляторів: 2 Максимальна кількість задніх вентиляторів: 1 Максимальна висота охолодження процесора: 15,1 см МАТЕРІАЛИ: SPCC, акрилонітрил-бутадієн-стирол-сополімер (ABS) Модель: ПК Підтримуваний діаметр переднього вентилятора: 120 мм Підтримуваний діаметр заднього вентилятора: 92 мм, 80 Підтримувані розміри переднього радіатора: 240 мм Підтримувані розміри жорстких дисків: 3,5", 2,5 Підтримуваний тип материнської плати: micro ATX, Mini-ITX, ATX Підтримуваний тип блоку живлення: ATX Підсвічування: Так Кнопка скидання: так Кнопка ввімкнення/вимкнення: Так Ширина виробу: 190,1 мм Планування: Midi Tower Вага виробу: 2,7 кг Вага з упаковкою: 3,3 кг Аудіовхід: так Потужність рідинного охолодження: Так Аудіовихід: Так Висота виробу: 382,6 мм Встановлені задні вентилятори: 1x 80 мм Організація кабелів: так Адаптер живлення в комплекті: немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення в комплекті | Немає |
| Бічна панель із вікном | Да |
| Дизайн | Z Oknem |
| Код виробника | ACCMPV1901211 |
| Мoдель | Streak |
| Максимальна висота охолодження ЦП | 153 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 363 |
| Марка | Aerocool |
| Відбивати | Немає |
| Пиловий фільтр | Да |
| Роз'єми передньої панелі | 2x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Слоти для карток розширення | 6 |
| Стандарт материнської плати | ATX |
| Стандарт електроживлення | ATX |
- Ціна: 4 131 ₴









