Стельова колонка JBL B-8IC

- В наявності
- Код: 143531546
12 806 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потолочна колонка JBL B-8IC є високоякісним аудіопристроєм для встановлення в стелю. Вона забезпечує чисте та потужне звучання, ідеально підходить для комерційних та домашніх аудіосистем. Корпус колонки білого кольору, що дозволяє їй гармонійно вписатися в будь-який інтер’єр. Модель B-8IC відзначається надійністю та простотою монтажу, а також сумісністю з різними підсилювачами. Це оптимальний вибір для тих, хто цінує якість звуку та естетичний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 160 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Високочастотний динамік | 13 |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Код виробника | B8IC |
| Мoдель | JBL B-8IC |
| Низькочастотний динамік | 203 мм |
| Складані динаміки | Суфітний динамік |
| Частотний діапазон | 45-20000 Hz |
| Чутливість | 92 dB |
- Ціна: 12 806 ₴





