Швейна машина Husqvarna Viking H Class E20

- В наявності
- Код: 160733481
13 074 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швейна машина Husqvarna Viking H Class E20 — це сучасний пристрій, призначений для якісного та зручного шиття. Модель оснащена різноманітними рядками та функціями, які дозволяють виконувати як прості, так і складні швейні роботи. Компактний та ергономічний дизайн забезпечує комфорт під час роботи, а надійний мотор гарантує стабільну роботу. Машина підходить як для початківців, так і для досвідчених користувачів, забезпечуючи високу якість шиття та довговічність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 29 см мм |
| Глибина | 25 см мм |
| Категорія | Традиційна |
| Кількість швів | 32 |
| Мoдель | Viking E 20 |
| Максимальна ширина шва | 5 |
| Міцність | 85 |
| Тип | Механічна |
| Тип човника | Маятниковий |
| Типи лапок | Для обмітки петель, для стібки, для сатинового шва |
| Типи швів | Прямі, еластичні, Зигзаг |
| Функції | Регулювання притиску лапки, Зворотне шиття |
| Колір | Білий |
| Швейні функції | Обметка петель, Стежка, Зшивання, Вшивання змійок |
| Ширина | 36 см мм |
- Ціна: 13 074 ₴



