Швейна машина Elna 664 PRO

- В наявності
- Код: 10629165
32 750 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швейна машина Elna 664 PRO — це надійний та функціональний пристрій для домашнього та професійного використання. Модель оснащена різноманітними рядками, зручним керуванням та міцним корпусом, що забезпечує високу якість шиття та довговічність. Завдяки компактному дизайну та простоті в експлуатації, машина підходить як для початківців, так і для досвідчених користувачів. Elna 664 PRO підтримує роботу з різними типами тканин, що розширює можливості творчості та ремонту одягу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elna |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 см мм |
| Глибина | 34 см мм |
| Кількість строчок | 12 |
| Мoдель | 664 PRO |
| Марка | Elna |
| Міцність | 105 |
| Тип | Оверлок |
| Типи лапок | Універсальна |
| Типи строчок | Оверлочні |
| Функції | Плавне регулювання швидкості шиття, Регулювання притиску лапки |
| Колір | Білий |
| Швейні функції | Зшивання, обробка країв |
| Ширина | 26 см мм |
- Ціна: 32 750 ₴



