Швейна машина Elna 320EX

- В наявності
- Код: 16623003
20 970 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швейна машина Elna 320EX — це надійний та зручний пристрій для домашнього та професійного використання. Вона оснащена різноманітними функціями, які дозволяють виконувати широкий спектр швейних операцій, включаючи прямі та декоративні строчки. Компактний та ергономічний дизайн забезпечує комфорт під час роботи, а міцний корпус гарантує довговічність. Машина підходить для роботи з різними типами тканин, що робить її універсальним помічником для шиття одягу, аксесуарів та домашнього текстилю. Просте керування та якісна збірка роблять Elna 320EX відмінним вибором для початківців та досвідчених користувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elna |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28 см мм |
| Глибина | 18 см мм |
| Кількість строчок | 19 |
| Мoдель | eXplore 320 |
| Максимальна ширина строчки | 5 мм |
| Марка | Elna |
| Міцність | 75 |
| Тип | Традиційна |
| Тип човника | Маятниковий |
| Типи лапок | Для вшивання змійок, для прихованого шва, Універсальна, Для обмітки петельок |
| Типи строчок | Потрійні, Зиґзаґ, Оверлок, Прямі, Приховані, Декоративні |
| Функції | Регулювання притиску лапки, Регулювання натягування нитки, Зворотне шиття, Можливість використання подвійної голки |
| Колір | Синій |
| Швейні функції | Обметка, обробка петельок, Стьобання, Підшивання країв, пришивання аплікацій, Ремонт, Зшивання, Окантовка, Вшивання блискавки, Вшивання гумки, Строчка, Декоративне шиття |
| Ширина | 39 см мм |
- Ціна: 20 970 ₴




