Конструктор Cobi Hc Wwii Військовий корабель Gneisenau 2417Ел.

- В наявності
- Код: 135319760
7 677 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Cobi Військовий корабель Gneisenau складається з 2417 елементів і є детальною моделлю військового корабля часів Другої світової війни. Цей набір ідеально підходить для любителів історії та моделювання, дозволяючи зібрати точну копію відомого корабля Gneisenau. Висока якість деталей забезпечує міцність та зручність складання. Конструктор розвиває дрібну моторику, увагу та творчі здібності. Чудовий подарунок для дітей та дорослих, які цікавляться військовою технікою та морською історією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cobi |
| Вікова група | Від 11 років |
| Кількість деталей | 2417 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Кораблі, човни |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина зібраного набору | 12.5 см |
| Глибина паковання | 10 |
| Інструкція доступна онлайн | Да |
| Код виробника | COBI4835 |
| Мoдель | Battleship Gneisenau |
| Персонаж | Немає |
| Популярні серії | Cobi Historical Collection |
| З двигуном | Немає |
| Сертифікати, відгуки, атестати | CE |
| Сумісність з іншими наборами | Да |
| Рівень складності збирання | Складний |
| Ширина | 81 мм |
- Ціна: 7 677 ₴









