Швейна машина Elna 240eX

- В наявності
- Код: 14139622
17 222 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швейна машина Elna 240eX — це надійний та зручний пристрій для виконання різноманітних швейних робіт. Вона оснащена сучасними функціями, які дозволяють легко та швидко створювати якісні вироби з різних тканин. Машина підходить як для початківців, так і для досвідчених користувачів завдяки простому керуванню та широкому набору строчок. Компактний та стильний дизайн білого кольору чудово впишеться в будь-який інтер’єр. Elna 240eX забезпечує високу точність шиття та довговічність, що робить її відмінним вибором для дому та професійного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elna |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина стібка | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28 см мм |
| Глибина | 15 см мм |
| Кількість швів | 23 |
| Мoдель | 220 EX |
| Марка | Elna |
| Міцність | 80 |
| Тип | Традиційна |
| Тип човника | Маятниковий |
| Типи лапок | Для вшивання змійок, для потайного шва, Універсальна, Для обмітки петлі |
| Типи швів | Потрійні, Зиґзаґ, Оверлок, Прямі, потайні, Декоративні |
| Функції | Регулювання притиску лапки, Регулювання натягу нитки, Зворотне шиття, Автоматичне обметування петлі під розмір ґудзика, Можливість використання подвійної голки |
| Колір | Білий |
| Швейні функції | Обметка, Обметка петель, Квілінг, Плісирування, Підшивання країв, Пришивання аплікацій, Ремонт, Зшивання, Окантовка, Вшивання блискавки, Вшивання гумки, Строчка, Вишивання, Декоративне шиття |
| Ширина | 37 см мм |
- Ціна: 17 222 ₴









