Швейна машина Bernette B38

- В наявності
- Код: 77057676
41 409 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швейна машина Bernette B38 — це надійний та зручний помічник для виконання різноманітних швейних завдань. Модель оснащена широким набором строчок, включаючи декоративні та функціональні, що дозволяє створювати якісні вироби з різних тканин. Пристрій відрізняється простотою в управлінні та ергономічним дизайном, що робить процес шиття комфортним як для новачків, так і для досвідчених користувачів. Bernette B38 має міцний корпус та надійний механізм, що забезпечує стабільну роботу та довговічність. Ця швейна машина стане відмінним вибором для дому та творчих проєктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bernette |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 см мм |
| Глибина | 17 см мм |
| Кількість швів | 7 |
| Мoдель | B38 |
| Максимальна ширина шва | 7 |
| Марка | Bernette |
| Тип | Комп'ютерна |
| Тип човника | Ротаційний |
| Типи лапок | Для вшивання змійок, Для пришивання ґудзиків, для оверлока, Для прихованого шва, Для обмітки петельок |
| Типи швів | Аркові, Раковінні, Вітовісті, Еластичні |
| Функції | Автоматичне намотування шпульки, Автоматичне заправлення голки |
| Колір | Білий |
| Швейні функції | Обметка, обробка петельок, Стьобання, Плісирування, Підшивання країв, Пришивання аплікацій, Ремонт, Зшивання, Остаточне оздоблення країв, Вшивання блискавки, Вшивання гумки, Строчка, Вишивання, Декоративна строчка |
| Ширина | 41 см мм |
- Ціна: 41 409 ₴
