Швейна машина Bernette B37

- В наявності
- Код: 158668345
33 405 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швейна машина Bernette B37 — це надійний та зручний пристрій для виконання різноманітних швейних робіт. Модель оснащена широким набором строчок, включаючи декоративні та функціональні, що дозволяє створювати якісні вироби з різних тканин. Машина має просте керування та міцний корпус, що забезпечує довговічність і комфорт у використанні. Bernette B37 підходить як для початківців, так і для досвідчених користувачів, забезпечуючи стабільну роботу та високу якість шиття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bernette |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 см мм |
| Глибина | 28 см мм |
| Кількість швів | 7 |
| Мoдель | 37 |
| Максимальна ширина шва | 5 |
| Марка | Bernette |
| Тип | Комп'ютерні |
| Тип човника | Ротаційний |
| Типи лапок | Для вшивання блискавок, для пришивання ґудзиків, для оверлокового шва, для прихованого шва, для прямого шва, Для обмітки петельок, З верхнім транспортом, Для квілтингу, Для підгинання, для нашивання аплікацій і декоративних швів |
| Типи швів | Оверлочні, Приховані, Декоративні |
| Функції | Подсветка LED |
| Колір | Білий |
| Швейні функції | Обметування, Обметка петельок, Квілінг, Плісирування, Підшивання країв, Пришивання аплікацій, Ремонт, Зшивання, Окантовка країв, Вшивання змійок, Вшивання гумки, Стежка, Вишування, Декоративна строчка |
| Ширина | 49 см мм |
- Ціна: 33 405 ₴










