Швейна машина Bernette B35

- В наявності
- Код: 161113516
21 639 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швейна машина Bernette B35 — це надійний та зручний пристрій для виконання різноманітних швейних робіт. Вона оснащена широким набором строчок, включаючи декоративні та функціональні, що дозволяє створювати якісні вироби з різних тканин. Машина має просте керування та міцний корпус, що забезпечує довговічність і комфорт у використанні. Bernette B35 підходить як для початківців, так і для досвідчених користувачів, забезпечуючи стабільну роботу та відмінні результати. Компактний дизайн і білий колір роблять її стильним доповненням до вашого робочого місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bernette |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 см мм |
| Глибина | 22 см мм |
| Кількість строчок | 23 |
| Мoдель | 35 |
| Максимальна ширина строчки | 5 мм |
| Марка | Bernette |
| Тип | Механічна |
| Тип човника | Маятниковий |
| Типи лапок | Для вшивання змійок, Для пришивання ґудзиків, для прямострочування, для обметки петельок |
| Типи строчок | Оверлочні, Приховані, Декоративні |
| Функції | Зворотне шитво, LED освітлення |
| Колір | Білий |
| Швейні функції | Обметка, обробка петельок, Квілінг, Плісирування, Підшивання країв, Пришивання аплікацій, Ремонт, Зшивання, Окантовка, Вшивання блискавки, Вшивання гумки, Строчка, Вишивання, Декоративне шиття |
| Ширина | 43 см мм |
- Ціна: 21 639 ₴










