Холодильник Sharp SJ-FBA05DTXBE-EU з нижньою морозильною камерою 180 см Чорний

- Немає в наявності
- Код: 170195093
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник Sharp SJ-FBA05DTXBE-EU оснащений нижньою морозильною камерою та висотою 180 см, що забезпечує зручне зберігання продуктів і оптимальне використання простору на кухні. Модель виконана в стильному чорному кольорі, який гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр. Енергоефективний та надійний, цей холодильник підтримує оптимальний температурний режим для збереження свіжості продуктів. Просте керування та сучасний дизайн роблять його відмінним вибором для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 см мм |
| Глибина | 59,5 см мм |
| Дистрибуція | Vestel |
| Додаткове обладнання | LED освітлення |
| Використовувані технології | GentleAirFlow |
| Клас заморожування | **** |
| Клас емісії шуму | D |
| Кліматичний клас | N, T |
| Код сертифікації | 1883435 |
| Кількість агрегатів | 1 |
| Кількість зовнішніх дверей | 2 |
| Кількість термостатів | 3 |
| Кількість ящиків у морозильній камері | 3 |
| Мoдель | SJ-FBA05DTXBE-EU |
| Марка | Sharp |
| Загальна місткість | 195 л |
| Корисна місткість морозильної камери | 75 л |
| Корисна місткість холодильної камери | 195 л |
| Споживання енергії [кВтч/рік] | 224 |
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Здатність заморожування [кг/24 год] | 4,6 |
| Здатність підтримувати температуру [год] | 7 |
| Тип | З нижнім морозильником |
| Керування | Електронне |
| Рівень шуму | 43 dB дБ |
| Ширина | 54 см мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 9 999 ₴










