Стілець для кухні Halmar Malaga Сірий Mavel 14 Stelar 92 5905248133129

- Немає в наявності
- Код: 168133784
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець для кухні Halmar Malaga — стильне та практичне рішення для вашого інтер’єру. Виготовлений з якісних матеріалів, він забезпечує комфорт та довговічність. Модель відрізняється ергономічним дизайном та універсальним сірим кольором, який легко впишеться в будь-який кухонний інтер’єр. Легкий у догляді та стійкий до зношування, цей стілець стане чудовим доповненням до вашого дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 55 см мм |
| Кількість стільців у комплекті | 1 |
| Мoдель | Halmar |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркаса | дерево |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітники | Без підлокітників |
| Стиль | Традиційний |
| Тип ног | Класичні |
| Ширина сидіння | 47 |
- Ціна: 9 999 ₴









