Коляска Lionelo Mika Blue Navy Глибока Прогулянкова + Автокрісло

- Немає в наявності
- Код: 128171658
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коляска Lionelo Mika Blue Navy — це універсальна модель, що поєднує глибоку люльку та прогулянковий блок, а також комплектується автокріслом для безпечних поїздок. Міцна та легка конструкція забезпечує комфорт і безпеку малюка на кожному етапі зростання. Зручна система складання та регульована ручка роблять використання максимально простим. Коляска оснащена амортизацією для плавного ходу по різних поверхнях. У комплект входить автокрісло, яке легко встановлюється на шасі, забезпечуючи надійний захист в автомобілі. Ідеальний вибір для активних батьків, які цінують якість та функціональність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова інформація | Гальмо, можливість встановлення автокрісла, Регульована підніжка, Поворотні колеса, знімний чохол |
| Додаткове обладнання | Дощовик |
| Кількість коліс | 4 |
| Комплект | 3в1 |
| Мoдель | Mika 3в1 Blue Navy |
| Марка | Lionelo |
| Тип коліс | Пінопластові |
| Тип коляски | Міська (4 колеса) |
| Тип сидіння | Розкладна |
| Тип шасі | Алюмінієве |
| Колір | Темно-синій |
| Шасі | Алюмінієве |
- Ціна: 9 999 ₴









