Коляска Lionelo Amber Blue Navy Глибока Прогулянкова + Автокрісло

- Немає в наявності
- Код: 103345672
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коляска Lionelo Amber Blue Navy поєднує комфорт і безпеку для вашого малюка. У комплект входить глибокий блок для новонароджених, прогулянковий блок та автокрісло, що забезпечує універсальність використання з народження і до 3 років. Міцна рама та якісні матеріали гарантують надійність і довговічність. Зручна система складання та компактні розміри полегшують транспортування і зберігання. Колеса з амортизацією забезпечують плавний хід по різних поверхнях. Ергономічний дизайн і регульовані елементи створюють комфорт для дитини і батьків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Висота | 115 см |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова інформація | Амортизатори, Гальмо, Можливість встановлення автокрісла, Регульована підніжка, Поворотні колеса |
| Додаткове обладнання | Дощовик |
| Кількість коліс | 4 |
| Комплект | 3в1 |
| Мoдель | Amber |
| Максимальне навантаження | 22 кг |
| Марка | Lionelo |
| Тип коліс | Накачувані |
| Тип коляски | Міська (4 колеса) |
| Тип сидіння | Ківшове |
| Тип шасі | Алюмінієве |
| Гальмо | Ножний |
| Шасі | Алюмінієве |
| Ширина люльки | 62 см |
| Елементи комплекту | Прогулянкова коляска, Люлька, Автокрісло |
- Ціна: 9 999 ₴









