Коляска Chicco Trolley Me Light Grey Прогулянкова

- В наявності
- Код: 90926024
11 991 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коляска Chicco Trolley Me Світло-сіра — це зручна та легка прогулянкова коляска, ідеальна для щоденних прогулянок з дитиною. Модель оснащена міцною рамою та компактною конструкцією, що полегшує транспортування та зберігання. Завдяки регульованій спинці та м'якому сидінню забезпечується комфорт малюка. Коляска оснащена надійними колесами з амортизацією, що гарантує плавний хід по різних поверхнях. Легка та стильна, вона стане відмінним вибором для активних батьків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artsana |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 104 см |
| Довжина | 85 см |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автокресло | Немає автокрісла в комплекті |
| Амортизація | Да |
| Швидке складання | Да |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина коляски в розкладеному вигляді | 85 |
| Додаткова інформація | Гальмо, Регульована спинка, блокування поворотних коліс |
| Додаткове обладнання | Дощовик |
| Кількість коліс | 4 |
| Мoдель | 05079865280000 |
| Марка | Chicco |
| П'ятиточкові ремені безпеки | Да |
| Регулювання спинки | До положення лежачи |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Складной капор | Да |
| Складання | У плоскому вигляді |
| Тип | Прогулянкова |
| Тип коліс | Пінопластові |
| Тип коляски | Міська (4 колеса) |
| Тип рами | Алюмінієва |
| Тип сидіння | Розкладне |
| Гальмо | Ножний |
| Елементи комплекту | Прогулянкова коляска |
- Ціна: 11 991 ₴




