Коляска Baby Jogger City Mini Gt2 Розкішний Чорний Прогулянковий

- В наявності
- Код: 112055560
25 213 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коляска Baby Jogger City Mini GT2 — це зручна та надійна прогулянкова коляска, створена для активних батьків. Модель оснащена міцною рамою та великими колесами з амортизацією, що забезпечує комфортне пересування по різних поверхнях. Зручне сидіння з регульованою спинкою та п’ятиточковими ременями безпеки гарантує безпеку та комфорт дитини. Компактне складання та легка вага роблять коляску зручною для транспортування та зберігання. Ідеальний вибір для прогулянок у місті та на природі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baby Jogger |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 10.4 кг |
| Висота | 119 см |
| Довжина | 111.5 см |
| Ширина | 61.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автокресло | Немає автокрісла в комплекті |
| Амортизація | Да |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова інформація | Амортизатори, блокування поворотних коліс, Гальмо |
| Додаткове обладнання | Дощовик |
| Кількість коліс | 3 |
| Мoдель | City Mini GT2 |
| Максимальне навантаження | 22 кг |
| Марка | Baby Jogger |
| П'ятиточкові ремені безпеки | Да |
| Регулювання ручки | Да |
| Регулювання спинки | Да |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Складной капор | Да |
| Складання | У плоскому вигляді |
| Тип | Прогулянковий |
| Тип коліс | З пластику |
| Тип коляски | Для бігу |
| Тип рами | Алюмінієва |
| Тип сидіння | Розкладна |
| Гальмо | Ножний |
| Елементи комплекту | Прогулянкова коляска |
- Ціна: 25 213 ₴

