Обладнання для майстерні RYOBI RHWS-02

- В наявності
- Код: 95254325
8 183 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обладнання для майстерні RYOBI RHWS-02 є надійним та функціональним інструментом, призначеним для організації робочого простору та підвищення ефективності виконання різних завдань. Виготовлене з якісних матеріалів, що забезпечує довговічність та стійкість до навантажень. Компактний дизайн дозволяє зручно розмістити обладнання в будь-якій майстерні, а бренд RYOBI гарантує високу якість та сучасний підхід до виробництва. Це обладнання ідеально підходить як для професіоналів, так і для аматорів, які прагнуть покращити умови роботи та підвищити продуктивність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 43см мм |
| Мoдель | RHWS-02 |
| Марка | RYOBI |
| Стан | Нове |
| Колір | Серый |
| Ширина | 28см мм |
- Ціна: 8 183 ₴



