Шредер Leitz IQ Home Office P4 80090000

- В наявності
- Код: 75950843
8 583 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шредер Leitz IQ Home Office P4 80090000 — надійний пристрій для знищення документів у домашніх та офісних умовах. Забезпечує високий рівень безпеки завдяки класу P4, ефективно подрібнюючи папір на дрібні частинки. Компактний та стильний дизайн дозволяє економити місце на робочому столі. Пристрій легко справляється з великим обсягом паперу, забезпечуючи безперебійну роботу. Ідеально підходить для захисту конфіденційної інформації та запобігання несанкціонованому доступу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень секретності | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Ширина | 356 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 38 см мм |
| Додаткові характеристики | Автоматичний старт/стоп, Функція реверсу, Знімна головка, захист від перегрівання, Двигун, адаптований для безперервної роботи |
| Код виробника | 80090000 |
| Мoдель | IQ Home Office P4 |
| Об'єм кошика | 23 літри |
| Стан | Нове |
| Тип різання | шредери |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Функції знищення | Папір |
| Ширина входу | 220 |
- Ціна: 8 583 ₴









