Шредер Fellowes LX25 4170501

- В наявності
- Код: 112641194
6 127 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шредер Fellowes LX25 4170501 — надійний пристрій для знищення документів в офісі та вдома. Він забезпечує високий рівень безпеки завдяки здатності подрібнювати папір на дрібні частини, запобігаючи можливості відновлення інформації. Компактний та стильний дизайн дозволяє економити місце на робочому столі. Пристрій легко використовувати та обслуговувати, він підходить для регулярного використання та ефективно справляється з великими обсягами паперу. Fellowes LX25 оснащений функцією захисту від перегріву та автоматичним вимкненням при заїданні паперу, що підвищує безпеку та довговічність роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fellowes |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень секретності | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Ширина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Функція реверсу |
| Код виробника | 4170501 |
| Мoдель | LX25 |
| Міцність | 500 |
| Стан | Нове |
| Тип різання | смужки |
| Рівень шуму | 70 dB дБ |
| Функції знищення | Папір, скоби та затискачі, Пластикові картки |
| Ширина входу | 220 |
- Ціна: 6 127 ₴

