Шредер HP OneShred 8CC

- В наявності
- Код: 102858420
6 188 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шредер HP OneShred 8CC — компактний та надійний пристрій для знищення документів та конфіденційної інформації. Модель оснащена потужним мотором і здатна подрібнювати папір на дрібні частинки, забезпечуючи високий рівень безпеки. Пристрій підтримує роботу з кількома аркушами одночасно, що значно прискорює процес. Ергономічний дизайн і компактні розміри дозволяють зручно розмістити шредер в офісі або вдома. HP OneShred 8CC простий у використанні та обслуговуванні, що робить його відмінним вибором для особистого та професійного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 19 см мм |
| Додаткові функції | Функція реверсу, Знімна головка, Оптичний індикатор заповнення кошика |
| Код виробника | 161070A |
| Мoдель | ONESHRED 8CC |
| Марка | HP |
| Міцність | 200 |
| Об'єм кошика | 15 літрів |
| Стан | Нове |
| Тип різання | шредування |
| Рівень безпеки DIN | P-4 |
| Рівень шуму | 68 dB дБ |
| Функції знищення | Папір, скоби та затискачі, Пластикові картки |
| Ширина | 32 см мм |
| Ширина входу | 220 |
- Ціна: 6 188 ₴




