Шредер Activejet ASH-1201D

- В наявності
- Код: 60602487
5 973 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шредер Activejet ASH-1201D — надійний пристрій для знищення документів та конфіденційної інформації. Компактний і зручний у використанні, він забезпечує високу швидкість різання паперу на дрібні частинки, що гарантує безпеку ваших даних. Модель оснащена функцією автоматичного запуску та зупинки, а також захистом від перегріву. Ідеально підходить для домашнього та офісного використання, шредер підтримує переробку паперу та пластикових карт. Ергономічний дизайн і тиха робота роблять його незамінним помічником у повсякденній роботі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Activejet |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість аркушів | 12 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 см мм |
| Глибина | 52 см мм |
| Дистрибуція | Action |
| Додаткові функції | Автоматичний старт/стоп, Функція реверсу, захист від перегрівання |
| Код виробника | ASH-1201D |
| Мoдель | ASH-1201D |
| Міцність | 230 |
| Об'єм кошика | 25 літрів |
| Сигнал світловий | Да |
| Стан | Нове |
| Тип різання | шредування |
| Рівень безпеки DIN | P-3 |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Функції знищення | Скоби та затискачі, Пластикові карти, CD-диски, Папір |
| Ширина | 24 см мм |
| Ширина входу | 240 |
| Ширина різання (мм) | 4x38 |
- Ціна: 5 973 ₴







