Швейна машина Maszyna do szycia Łucznik Sylvie

- В наявності
- Код: 100050477
10 656 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швейна машина Łucznik Sylvie — це надійний та зручний пристрій для домашнього та професійного використання. Вона оснащена різноманітними функціями, які дозволяють виконувати різні види шиття, включаючи прямі та зигзагоподібні стібки. Компактний та ергономічний дизайн забезпечує комфорт під час роботи, а міцний корпус гарантує довговічність. Машина підходить для роботи з різними типами тканин, що робить її універсальним помічником у швейній справі. Łucznik Sylvie — відмінний вибір для тих, хто цінує якість та зручність.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6.2 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина стібка | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 см мм |
| Глибина оброблення | 17 см |
| Кількість строчок | 22 |
| Мoдель | SYLVIE |
| Марка | Łucznik |
| Міцність | 70 |
| Тип | Оверлок |
| Тип захоплення | Маятниковий |
| Типи лапок | Для вшивання змійок, Для пришивання ґудзиків, Універсальна, Для обмітки петельок |
| Типи строчок | Еластичні, Зигзаг, Оверлочні, Прямі |
| Функції | Автоматичне намотування шпульки, Можливість використання подвійної голки |
| Колір | Жовтий |
| Швейні функції | Обметка, обробка петельок, Квілінг, Підшивання країв, Пришивання аплікацій, Ремонт, Зшивання, Окантовка, Вшивання блискавки, Вшивання гумки, Вишивання |
| Ширина | 24 см мм |
- Ціна: 10 656 ₴


