Швейна машина Maszyna do szycia Łucznik Everyday

- В наявності
- Код: 50828919
7 355 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швейна машина Łucznik Everyday — це надійний та зручний пристрій для домашнього використання. Вона оснащена базовими функціями, які дозволяють виконувати різні види шиття, включно з прямими та зигзагоподібними стібками. Компактний та ергономічний дизайн забезпечує комфортну роботу навіть для початківців. Машина підходить для роботи з різними типами тканин, що робить її універсальним помічником у побуті. Łucznik Everyday відзначається простотою в управлінні та довговічністю, що гарантує тривалий термін служби.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.2 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд | Традиційна |
| Висота | 39 см мм |
| Глибина | 33 см мм |
| Кількість строчок | 3 |
| Мoдель | EveryDay |
| Марка | Łucznik |
| Міцність | 24 |
| Тип | Механічна |
| Тип човника | Ротаційний |
| Типи лапок | Універсальна |
| Типи строчок | Прості, Зигзаг, Приховані |
| Функції | Автоматичне намотування шпульки, Регулювання натягу нитки, Шиття назад, можливість використання подвійної голки, Плавне регулювання швидкості шиття, Освітлення LED |
| Колір | Білий |
| Швейні функції | Обметка, Обшивання петельок, Стьобані, Ремонт, Зшивання, Вшивання змійок, Строчка |
| Ширина | 19 см мм |
- Ціна: 7 355 ₴




