Радіоняня Neno Gato 2 Електронна Няня

- В наявності
- Код: 127519662
4 284 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіоняня Neno Gato 2 — сучасний пристрій для контролю за малюком, що забезпечує безпеку та комфорт. Пристрій оснащений якісним аудіо- та відеомодулем, що дозволяє батькам спостерігати та чути дитину в режимі реального часу. Компактний дизайн та білий колір роблять прилад стильним і зручним у використанні. Радіус дії дозволяє вільно пересуватися по дому, залишаючись на зв’язку з дитиною. Просте керування та надійний зв’язок забезпечують спокій батьків у будь-який час доби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neno |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Зарядний пристрій |
| Вага | 0,4 |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 7 см мм |
| Діапазон у приміщенні | 260 |
| Дисплей | Да |
| Мoдель | GATO 2 |
| Марка | Neno |
| Медичний виріб | Медичний виріб або медичний виріб для діагностики in-vitro |
| Назва виробника | кгK TREND SP. Z O.O. |
| Відповідальність обличчя | кгK TREND SP. Z O.O. |
| Живлення | Мережева |
| Виробник медичного вироби | немає інформації |
| Регулювання гучності | Да |
| Країна відповідального обличчя | Польща |
| Тип | Цифрові |
| Функції | Камера, Термометр, Нічний режим |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 4 284 ₴










