Конструктор Cobi Klocki Hc Wwii 2585 Танк Sturmmorser Tiger Sturmtiger 1115

- В наявності
- Код: 166378035
7 616 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Cobi Klocki Друга світова війна 2585 представляє детальну модель танка Sturmmorser Tiger Sturmtiger 1115. Цей набір складається з якісних пластикових деталей, які легко з'єднуються, дозволяючи зібрати точну копію історичної бойової машини. Конструктор розвиває дрібну моторику, увагу та інтерес до історії. Модель виконана в оранжево-сірих тонах, що відповідає оригінальному дизайну танка. Ідеально підходить для колекціонерів та любителів військової техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cobi |
| Вікова група | Від 10 років |
| Кількість деталей | 1100 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина зібраного набору | 13 см |
| Цікаві | Подорожі та історія, Транспортні засоби |
| Код виробника | COBI2585 |
| Кількість фігурок | 1 |
| Кубики сумісні з іншими наборами | Да |
| Мoдель | 38 Sturммörser Sturmtiger |
| Персонаж | Немає |
| Популярні серії | Cobi Historical Collection |
| З двигуном | Немає |
| Сертифікати, відгуки, атестати | CE |
| Рівень складності збирання | Середній |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 7 616 ₴









