Принтер етикеток Brother RJ-2140

- В наявності
- Код: 60751464
42 119 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Принтер етикеток Brother RJ-2140 — це компактний та надійний пристрій для друку етикеток у різних умовах. Він підтримує мобільний друк, що робить його ідеальним рішенням для роботи в польових умовах, на складах та торгових точках. Пристрій забезпечує високу якість друку та швидку роботу, підтримує різні формати етикеток і легко інтегрується з існуючими системами. Завдяки міцному корпусу та зручному інтерфейсу Brother RJ-2140 забезпечує стабільну роботу та комфорт у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальний друк | Да |
| Вага | 545 g |
| Можливість друку штрих-кодів | Да |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клавіатура | Немає |
| Мoдель | RJ-2140 |
| Пам'ять Flash | 32 MB |
| Пам'ять RAM | 32 MB |
| Друк поперек | Да |
| Додане обладнання | Інструкція з експлуатації, Кріплення на ремінь, Літій-іонний акумулятор, Документація, Інструкція швидкого старту (QSG) |
| Роздільна здатність головки | 203 dpi |
| Швидкість друку | 152/s |
| Тип стрічки | BDL, BDE |
| Тип друку | термічний |
| Тип живлення | Батарейне та мережеве |
| Товщина | 73 мм |
| Ширина | 151 мм мм |
| Ширина друку | 54 мм |
- Ціна: 42 119 ₴


