Принтер етикеток Brother TD-2125NWB (TD2125NWBXX1)

- В наявності
- Код: 148389461
18 132 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Принтер етикеток Brother TD-2125NWB — це надійний пристрій для друку етикеток з високою якістю та швидкістю. Модель оснащена можливістю підключення через Wi-Fi, Bluetooth та Ethernet, що забезпечує зручність і гнучкість у роботі. Компактний та ергономічний дизайн дозволяє використовувати принтер в офісі, магазині або на складі. Підтримка різних типів етикеток та роздільна здатність друку до 203 dpi гарантують чіткість і довговічність маркування. Пристрій сумісний з популярним програмним забезпеченням для створення етикеток, що спрощує процес друку та налаштування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.34 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість друку штрих-кодів | Да |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дистрибуція | Brother |
| Клавіатура | Да |
| Додане обладнання | Мережевий адаптер, Інструкція з експлуатації, USB-кабель |
| Програмне забезпечення | P-touch Editor |
| Роздільна здатність головки | 300 dpi |
| Швидкість друку | 152,4 |
| Тип друку | термічний |
| Колір друку | монохромний |
| Ширина | 110 мм мм |
| Ширина друку | 56 мм |
| Мови програмування | ZPL |
- Ціна: 18 132 ₴


