Принтер етикеток Brother TD-2130N (TD2130NXX1)

- В наявності
- Код: 90123103
14 384 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Принтер етикеток Brother TD-2130N призначений для швидкого та якісного друку етикеток різного призначення. Пристрій підтримує друк з роздільною здатністю до 300 dpi, що забезпечує чітке та розбірливе зображення. Завдяки мережевому інтерфейсу, принтер легко інтегрується в офісні та виробничі системи. Компактний та надійний, він підходить для використання в торгівлі, логістиці та складському обліку. Простота в експлуатації та висока швидкість друку роблять Brother TD-2130N відмінним вибором для бізнесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.34 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична інрементація | Немає |
| Автоматичний вибір довжини етикеток | Немає |
| Автоформатування | Немає |
| Вертикальний друк | Немає |
| Можливість друку штрих-кодів | Да |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дистрибуція | Brother |
| Дзеркальний друк | Немає |
| Клавіатура | Да |
| Мoдель | TD-2130N |
| Множинний друк на етикетці | Немає |
| Пам'ять Flash | 16 MB |
| Пам'ять RAM | 32 MB |
| Друк поперек | Да |
| Додане обладнання | Мережевий адаптер, гарантійна картка, Інструкція з експлуатації, USB-кабель |
| Програмне забезпечення | P-touch Editor |
| Роздільна здатність головки | 300 dpi |
| Швидкість друку | 152,4 |
| Тип стрічки | RD |
| Тип друку | термічний |
| Тип живлення | Мережева |
| Товщина | 215 мм |
| Колір друку | монохромний |
| Ширина | 110 мм мм |
| Ширина друку | 56 мм |
| Мови програмування | ZPL |
- Ціна: 14 384 ₴


