Принтер етикеток Brother P-touch CUBE Pro PT-P910BT

- В наявності
- Код: 101881248
15 978 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Принтер етикеток Brother P-touch CUBE Pro PT-P910BT — сучасний пристрій для швидкого та якісного друку етикеток різного призначення. Завдяки компактному дизайну та бездротовому підключенню через Bluetooth він ідеально підходить для використання в офісі, магазині або на складі. Пристрій підтримує широкий асортимент стрічок, забезпечуючи яскраві та довговічні написи. Просте керування через мобільний додаток дозволяє створювати та друкувати етикетки з текстом, штрихкодами та графікою. Надійний та зручний принтер Brother P-touch CUBE Pro PT-P910BT стане незамінним помічником в організації робочого простору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.06 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Гарантійна карта, Інструкція з експлуатації, Кабель USB |
| Висота | 128 мм мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дистрибуція | Brother |
| Клавіатура | Немає |
| Мoдель | PT-P910BT |
| Максимальна швидкість друку | 20 мм/s |
| Програмне забезпечення | P-touch Editor |
| Мережеве з'єднання | Bluetooth |
| Тип стрічки | TZe |
| Тип друку | термотрансферна |
| Точність | 360 dpi |
| Ширина | 213 мм мм |
| Ширина друку | 36 мм |
- Ціна: 15 978 ₴









