Кавомашина автоматична Siemens EQ.300 TF301E19

- В наявності
- Код: 152444857
18 561 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматична кавомашина Siemens EQ.300 TF301E19 — сучасний пристрій для приготування якісної кави вдома. Оснащена інтуїтивно зрозумілим керуванням та різноманітними програмами для приготування еспресо, капучино та інших кавових напоїв. Компактний дизайн і сріблястий колір гармонійно впишуться в будь-який інтер’єр кухні. Модель TF301E19 відзначається надійністю, простотою догляду та можливістю регулювання міцності і об’єму напою. Ідеальний вибір для поціновувачів свіжої кави щодня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 25.1 мм |
| Висота | 38.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматично приготувані напої | Капучино, Еспресо, Лате Макіато |
| Вага | 5 к |
| Вид кави | Зерновий |
| Гігієна та чищення | Автоматичне чищення, Автоматичне декальцинування |
| Глибина | 43,3 см мм |
| Тиск | 15 Bar |
| Захист | Автоматичне вимкнення |
| Комунікація | Індикатор потреби декальцинування |
| Мoдель | TF301E19 |
| Марка | Siemens |
| Міцність | 1300 |
| Об'єм резервуара для води | 1,4 л мл |
| Об'єм резервуара для кави | 250 |
| Тип кавомашини | Автоматична |
| Тип кавомолки | Керамічна |
| Типи регулювання | Кількість кави |
| Керування | Електронне сенсорне |
| Функції | Збивання молока |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 18 561 ₴









