Точка доступу ZyXEL NWA110AX (NWA110AX-EU0102F)

- В наявності
- Код: 99277643
13 729 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точка доступу ZyXEL NWA110AX забезпечує стабільне та швидке бездротове з'єднання стандарту Wi-Fi 6, що дозволяє підвищити продуктивність мережі та покращити покриття. Пристрій підтримує одночасну роботу з кількома пристроями, забезпечуючи високу швидкість передачі даних та мінімальну затримку. Компактний та стильний дизайн дозволяє легко інтегрувати точку доступу в будь-який інтер'єр. Модель підходить для використання в офісах та домашніх мережах, забезпечуючи надійне підключення та простоту налаштування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Внутрішня |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 39 мм мм |
| Глибина | 140 мм |
| Додаткові характеристики | MU-MIMO, Підтримка PoE |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Мoдель | NWA110AX |
| Марка | Zyxel |
| Живлення | Вбудований блок живлення, PoE |
| стандарти, що підтримуються | 802.11 a/b//n/ac/ax (Wi-Fi 6), 802.11b//n (Wi-Fi 4) |
| Режим роботи | Роутер |
| Керування й настроювання | Веб-страница |
| Частота роботи | 2,4 GHz |
| Ширина | 180 мм мм |
| Шифрування | WPA |
- Ціна: 13 729 ₴
