Ультракороткофокусний проектор Optoma X309ST (E9PD7DQ01EZ1)

- В наявності
- Код: 102967831
30 340 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультракороткофокусний проектор Optoma X309ST забезпечує яскраве та чітке зображення з мінімальною відстанню до екрану, що ідеально підходить для невеликих приміщень. Модель відзначається високою контрастністю та роздільною здатністю, дозволяючи демонструвати презентації, фільми та ігри з відмінною якістю. Простота встановлення та керування робить цей проектор зручним для використання в офісі, навчальних закладах та вдома. Надійність і довговічність пристрою гарантують тривалий термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optoma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 34 мм |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 203 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 40 см мм |
| Додаткова інформація | Вбудований динамік, Kensington Lock |
| Контраст | 25000 :1 |
| Мoдель | X309ST |
| Марка | Optoma |
| Призначення проєктора | Бізнес та утворення |
| Оптична роздільна здатність | 1024 x 768 |
| Споживання енергії | 187 |
| Роз'єми | D-Sub, HDMI, 2x VGA |
| Зв'язок | Wi-Fi |
| Термін експлуатації лампи | 6000h |
| Термін служби лампи (економний режим) | 10000h |
| Технологія | DLP |
| Рівень шуму | 26 dB дБ |
| Ширина | 316 мм мм |
| Яскравість | 3700 cd/m² |
- Ціна: 30 340 ₴





