Кавомашина автоматична Krups Evidence EA8908

- В наявності
- Код: 56538928
29 791 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматична кавомашина Krups Evidence EA8908 — сучасний пристрій для приготування якісної кави вдома. Оснащена інтуїтивно зрозумілим керуванням та багатьма програмами для приготування різних видів кави, включаючи еспресо, капучино та латте. Модель має стильний дизайн сріблястого кольору та компактні розміри, що дозволяє легко розмістити її на кухні. Вбудована система автоматичного очищення та регулювання міцності напою забезпечують зручність та індивідуальний підхід до кожного користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nespresso |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматично приготувані напої | Американо |
| Вага | 8,4 до |
| Гігієна та чищення | Автоматичне чищення, Автоматичне промивання |
| Глибина | 36 см мм |
| Тиск | 15 Bar |
| Місткість резервуара для води | 2,5 л |
| Місткість резервуара для кави | 250 г |
| Захист | Автоматичне увімкнення |
| Комунікація | Індикатор рівня води, Індикатор потреби декальцинації |
| Мoдель | Evidance EA8908 |
| Марка | KRUPS |
| Міцність | 1450 |
| Тип кавомашини | Автоматична |
| Тип кавомолки | Сталева |
| Типи регулювань | Потужність кави |
| Керування | Електронне сенсорне |
| Форма випуску | Зерновий |
| Функції | Економія енергії, Таймер, Збивання молока |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 29 791 ₴




