Кавомашина автоматична Siemens EQ.500 TQ507R03

- В наявності
- Код: 79948876
44 140 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматична кавоварка Siemens EQ.500 TQ507R03 — сучасний пристрій для приготування якісної кави вдома. Модель оснащена інтуїтивно зрозумілим сенсорним керуванням та багатьма програмами для приготування різних видів кави, включаючи еспресо, капучино та латте. Компактний дизайн і сріблястий колір роблять кавоварку стильним доповненням будь-якої кухні. Пристрій оснащений вбудованою системою очищення та автоматичним капучинатором, що забезпечує зручність використання та догляду. Siemens EQ.500 TQ507R03 — ідеальний вибір для поціновувачів ароматної та свіжозвареної кави.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 42.5 мм |
| Висота | 37.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматично приготувані напої | Капучино, Еспресо, Еспресо Макіато, Лате Макіато |
| Гігієна та чищення | Автоматичне чищення, Автоматичне декальцинування |
| Глибина | 45 см мм |
| Тиск | 15 Bar |
| Захист | Блокування від дітей |
| Мoдель | EQ.500 |
| Марка | Siemens |
| Міцність | 1500 |
| Об'єм резервуара для води | 1,7 л мл |
| Об'єм резервуара для кави | 270 |
| Зв'язок | Індикатор потреби декальцинації |
| Тип кавомашини | Автоматична |
| Тип кавомолки | Керамічна |
| Типи регулювання | Ступінь помелу кави |
| Керування | Електронне сенсорне |
| Форма випуску | Мелений |
| Функції | Персоналізація налаштувань, Програмування, Збивання молока |
| Колір | Серый |
- Ціна: 44 140 ₴






