Кавоварка Sage SES878BSS

- В наявності
- Код: 83660850
42 480 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кавоварка Sage SES878BSS — це сучасний пристрій для приготування еспресо та інших кавових напоїв у домашніх умовах. Модель оснащена потужним бойлером із нержавної сталі, що забезпечує стабільну температуру та високу якість екстракції. Зручний інтерфейс і точне регулювання параметрів дозволяють налаштувати міцність і смак напою за вашим бажанням. Компактний дизайн і міцні матеріали роблять цю кавоварку надійним помічником на вашій кухні. Sage SES878BSS ідеально підходить для любителів кави, які цінують якість і зручність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sage |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 35.4 мм |
| Висота | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматично приготовані напої | Капучино |
| Вага | 9,1 до |
| Гігієна та чищення | Автоматичне чищення, Автоматичне промивання |
| Глибина | 41 см мм |
| Тиск | 15 Bar |
| Захист | Автоматичне увімкнення, Автоматичне вимкнення |
| Мoдель | the Barista Pro |
| Марка | Sage |
| Міцність | 1680 |
| Об'єм резервуара для води | 1,98 л мл |
| Об'єм резервуара для кави | 250 |
| Зв'язок | Індикатор рівня води |
| Тип кави | Мелений, Зерновий |
| Тип кавомашини | Колбова |
| Типи регулювань | Кількість кави, Потужність кави |
| Керування | Механічний |
| Функції | Підтримка температури, Програмування, Збивання молока, Персоналізація параметрів, Попереднє заварювання |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 42 480 ₴


