Кавомашина автоматична Siemens EQ.6 plus s300 TE653M11RW

- В наявності
- Код: 83683400
52 894 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматична кавоварка Siemens EQ.6 plus s300 TE653M11RW поєднує сучасний дизайн та передові технології для приготування ідеальної кави. Пристрій оснащений інтуїтивним сенсорним керуванням, функцією автоматичного капучино та можливістю налаштування міцності і об’єму напою. Компактний корпус із якісних матеріалів гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр. Модель забезпечує швидке приготування еспресо, латте та інших кавових напоїв, гарантуючи насичений смак і аромат. Siemens EQ.6 plus s300 — надійний помічник для поціновувачів кави.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 28.1 мм |
| Висота | 38.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматично приготувані напої | Американо, Капучино, Ристрето, Доппіо+, Кафе лате |
| Вага | 9,9 до |
| Гігієна та чищення | Автоматичне чищення, Автоматичне декальцинування, Автоматичне промивання, Можливість миття елементів у посудомийній машині |
| Глибина | 46,8 см мм |
| Тиск | 15 Bar |
| Захист | Автоматичне вимкнення |
| Комунікація | Індикатор рівня води |
| Мoдель | TE653M11RW |
| Марка | Siemens |
| Міцність | 1500 |
| Об'єм резервуара для води | 1,7 л мл |
| Об'єм резервуара для кави | 300 |
| Тип кавомашини | Автоматична |
| Тип кавомолки | Керамічна |
| Типи регулювань | Потужність кави, температура кави, Кількість кави |
| Керування | Електронне сенсорне |
| Форма випуску | Зерновий |
| Функції | Програмування, Приготування двох кави одночасно, Знімний резервуар для води |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 52 894 ₴







