Електронна книга 10.3" Kobo Elipsa 2E 32Gb Wi-Fi

- В наявності
- Код: 154977337
28 078 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронна книга Kobo Elipsa 2E з діагоналлю 10.3 дюйма та вбудованою пам’яттю 32 ГБ пропонує зручне читання та нотатки завдяки великому екрану та підтримці Wi-Fi. Пристрій оснащений технологією E Ink, що забезпечує комфорт для очей та тривалий час роботи без підзарядки. Kobo Elipsa 2E підтримує різні формати книг і дозволяє синхронізувати бібліотеку через інтернет. Ідеальний вибір для любителів читання та навчання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kobo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 227 мм мм |
| Глибина | 7.5 мм |
| Додаткові функції | Веббраузер, Wi-Fi, Підсвічування екрана, Сенсорний екран |
| Код виробника | N605KUBKKBU |
| Мoдель | Elipsa 2E |
| Марка | KOBO |
| Обсяг пам'яті | 32GB |
| Підтримка карти пам'яті | Не підтримує карти пам'яті |
| Дозвіл | 1404 x 1872 |
| Зв'язок | Wi-Fi, Bluetooth |
| Технологія дисплея | E-ink Carta |
| Форматы e-bookов | EPUB, MOBI, PDF, TXT, RTF, HTML, CBZ, CBR |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 193 мм мм |
- Ціна: 28 078 ₴
