Туристичний намет Coleman Rock Springs 4

- В наявності
- Код: 7737457
14 933 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристичний намет Coleman Rock Springs 4 призначений для комфортного відпочинку на природі. Він розрахований на розміщення до чотирьох осіб, що робить його ідеальним вибором для сімейних походів та виїздів з друзями. Намет виготовлений з міцних та водонепроникних матеріалів, що забезпечують захист від дощу та вітру. Проста установка та компактні розміри у складеному вигляді дозволяють легко транспортувати та зберігати намет. Надійна конструкція та вентиляційні вікна забезпечують комфортний мікроклімат всередині. Цей намет поєднує якість, зручність та довговічність, що робить його відмінним вибором для любителів активного відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coleman |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 6.6 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 135 см |
| Ширина | 260 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність підлоги | 10000 мм |
| Водонепроникність тенту | 3000 мм |
| Каркас | Зовнішній |
| Кількість спалень | 1 |
| Кількість осіб | 4 — місцева |
| Мoдель | Rock Springs 4 |
| Марка | Coleman |
| Матеріал каркаса | Скловолокно |
| Спеціальні | Кишені, Захист від вітру, Вікно, Тамбур, Система вентиляції |
| Тип | Двошарова (з тентом) |
- Ціна: 14 933 ₴



