Світильник PHILIPS HUE White and color ambiance Centris білий 915005928401

- В наявності
- Код: 95310514
24 570 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник PHILIPS HUE White and color ambiance Centris — сучасне розумне освітлення, що дозволяє створювати різноманітні кольорові сцени та регулювати яскравість. Пристрій підтримує керування через мобільний додаток та голосових помічників, забезпечуючи зручність і комфорт у використанні. Білий корпус світильника гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр, а технологія White and color ambiance дозволяє обирати мільйони відтінків світла для створення потрібної атмосфери. Ідеально підходить для дому та офісу, забезпечуючи енергоефективність і довговічність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 8.5 мм |
| Висота | 12.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 1см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 8,5 |
| Дистрибуція | Philips HUE |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті, З регулюванням яскравості, Розумне освітлення |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Мoдель | Centris |
| Максимальна потужність лампи | 11 Вт |
| Марка | Signify |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Коридор/листниця, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 6500K, 2200K |
| Цоколь | GU10 |
- Ціна: 24 570 ₴




