Мобільна акустична система JBL Partybox 710

- В наявності
- Код: 118023291
46 040 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мобільна акустична система JBL Partybox 710 — потужне та якісне звукове рішення для вечірок та заходів на відкритому повітрі. Пристрій оснащений потужним підсилювачем і динаміками, що забезпечують чистий та насичений звук з глибокими басами. Завдяки вбудованому акумулятору система працює автономно до 6 годин, що дозволяє використовувати її без підключення до мережі. Підтримка Bluetooth забезпечує зручне бездротове підключення до смартфонів та інших пристроїв. Міцний корпус і зручні колеса роблять перенесення простою та комфортною. JBL Partybox 710 — ідеальний вибір для тих, хто цінує якість звуку та мобільність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.8 кг |
| Ширина | 39.9 мм |
| Висота | 90.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 43,6 см мм |
| Додаткові функції | Світлові ефекти, Караоке |
| Використовувані технології | TWS |
| Мoдель | PartyBox 710 |
| Живлення | Мережева |
| Підтримувані бездротові технології | Bluetooth |
| Підтримувані формати файлів | MP3, WMA, WAV |
| Радіо | Немає |
| Роз'єми | AUX |
| Типи підтримуваних дисків | MP3, WMA |
- Ціна: 46 040 ₴









