Міжмережевий екран Zyxel Atp200Eu0102F

- В наявності
- Код: 73615350
52 616 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міжмережевий екран Zyxel Atp200Eu0102F є сучасним пристроєм для забезпечення безпеки корпоративних мереж. Він забезпечує комплексний захист від зовнішніх загроз, включаючи віруси, шкідливе ПЗ та кібернапади. Пристрій підтримує високу продуктивність і стабільність роботи, що дозволяє ефективно керувати мережевим трафіком та запобігати несанкціонованому доступу. Компактний дизайн і простота налаштування роблять Zyxel Atp200Eu0102F ідеальним рішенням для малого та середнього бізнесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Розміри екрану | |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 245 мм мм |
| Глибина | 24 мм |
| Мoдель | USG40 |
| Марка | Zyxel |
| Ширина | 425 мм мм |
- Ціна: 52 616 ₴
