Міжмережевий екран ZyXEL USG FLEX 100 (USGFLEX100-EU0102F)

- В наявності
- Код: 140611098
43 250 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міжмережевий екран ZyXEL USG FLEX 100 є надійним рішенням для захисту корпоративних мереж від зовнішніх загроз. Пристрій забезпечує комплексну фільтрацію трафіку, запобігаючи несанкціонованому доступу та забезпечуючи безпеку даних. Завдяки підтримці сучасних протоколів і високій продуктивності USG FLEX 100 підходить для малого та середнього бізнесу. Простота налаштування та керування дозволяє швидко інтегрувати пристрій у існуючу інфраструктуру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VPN | Да |
| Вага | 1,4 |
| Висота | 33 мм мм |
| Глибина | 100 мм |
| Мoдель | USGFLEX100-EU0112F |
| Марка | Zyxel |
| Ширина | 216 мм мм |
- Ціна: 43 250 ₴
