Бездротова точка доступу Zyxel WAX510D

- В наявності
- Код: 103024902
21 140 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротова точка доступу Zyxel WAX510D забезпечує високошвидкісне підключення за стандартом Wi-Fi 6 (802.11ax) з технологією 2x2 MIMO. Пристрій призначений для створення стабільної та швидкої мережі в офісах та комерційних приміщеннях. Компактний та стильний дизайн білого кольору легко впишеться в будь-який інтер’єр. Точка доступу підтримує сучасні протоколи безпеки та зручна в налаштуванні, що робить її відмінним вибором для розширення мережі та підвищення якості бездротового сигналу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Внутрішня |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 39 мм мм |
| Глибина | 180 мм |
| Додаткові характеристики | NAS |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Мoдель | WAX510D |
| Марка | Zyxel |
| стандарти, що підтримуються | 802.11 a/b//n/ac/ax (Wi-Fi 6) |
| Режим роботи | Access Point |
| Керування й конфігурація | Сторінка WWW |
| Частота роботи | 5 GHz |
| Ширина | 180 мм мм |
| Шифрування | WPA |
- Ціна: 21 140 ₴
