Акустичні колонки фронтальні Klipsch Reference Premiere RP-8000F II Ebony 1 шт.

- В наявності
- Код: 133289359
59 907 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Klipsch RP-8000F II (чорний/чорне дерево)
Колонки та звукові технології
Конструкція та розмір
Структура житла
Кількість динаміків
Підключення та сумісність
Якість звуку
Енергоефективність
Вміст набору
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ефективність | 96 dB |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Мoдель | RP-8000F II |
| Марка | Klipsch |
| Частотна характеристика | 35-25000 Hz |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 150 Вт |
- Ціна: 59 907 ₴




