Комп’ютер HAL3000 Game setup WCR 2025 Intel

- Немає в наявності
- Код: HAL3hpc78
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ПК, Intel Core Ultra 9 285KF 5,7 GHz, NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB, RAM 64GB DDR5, SSD 4000GB, без оптичного приводу, Wi-Fi, HDMI та DisplayPort, 6× USB 3.1, 1× USB 2.0, тип корпусу: Midi Tower, Windows 11 Home
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285KF |
| Корпус | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | 1 × |
| USB 3.2 Gen 2 | 4 шт. |
| БЖ | 1,200 W |
| Базове обладнання | Bluetooth, RGB-підсвітка, Wi-Fi |
| Бічні стінки | Прозорі |
| Внутрішній інтерфейс | M.2 (PCIe 4.0 4x NVMe) |
| Кількість зайнятих слотів 2.5" | 0 × |
| Кількість зайнятих слотів 3.5" | 0 × |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість слотів для ОЗП | 4 шт. |
| Кількість встановлених слотів | 2 шт. |
| Кеш процесора | 36 MB |
| Максимальна місткість ОЗП | 256 GB |
| Максимальний TDP | 250 W |
| Матеріал бічної панелі | Загартоване скло |
| Модель відеокарт | RTX 5080 |
| Об'єм SSD | 4,000 GB (4 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 64 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 4,000 GB (4 TB) |
| Особливості ЦП | Автоматичний розгін, підтримка віртуалізації |
| Особливі характеристики відеокарти | GeForce VR-Ready |
| Пам'ять відеокарти | 16 GB |
| Розмір корпусу | Midi Tower |
| Розташування передньої панелі | спереду |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Слоти лише 2.5" | 4 × |
| Слоти лише 3.5" | 1 × |
| Слоти всього M.2 | 5 × |
| Слоти для додаткових карток | PCI Express x1, PCI Express x16 |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип складання | Ігровий |
| Тип сховища | SSD |
| Частота буста ядра | 5.7 GHz (5,700 MHz) |
| Частота пам'яті | 6,000 MHz |
| Частота процесора | 3.7 GHz (3,700 MHz) |
- Ціна: 9 999 ₴









