Комп’ютер AlzaPC GameBox Prime Mini i5 RTX5060Ti 16GB 32GB RAM 2TB SSD без ОС White

- Немає в наявності
- Код: AZgpmi5r56tw1
9 999 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерський ПК, Intel Core i5 14600K Raptor Lake Refresh 5,3 GHz, NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16GB, RAM 32GB DDR5, SSD 2000GB, без оптичного приводу, Wi-Fi, HDMI 2,1 та DisplayPort 2,1, 2× USB 3.1, 4× USB 2.0, Тип корпусу: Mini Tower, без операційної системи
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i5 14600K Raptor Lake Refresh |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | 4 × |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) | 2 × |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 шт. |
| Базове обладнання | Bluetooth, Wi-Fi |
| Блок живлення | 750 W |
| Бічні стінки | Прозорі |
| Внутрішній інтерфейс | M.2 (PCIe 4.0 4x NVMe) |
| Графіка | DisplayPort 2.1, HDMI 2.1 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість потоків процесорів | 4,608× |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 4 шт. |
| Кількість встановлених слотів | 2 шт. |
| Кеш процесора | 24 MB |
| Максимальний TDP | 181 W |
| Матеріал бічної панелі | Загартоване скло |
| Модель відеокарт | RTX 5060 Ti |
| Загальна кількість слотів M.2 | 2 × |
| Об'єм SSD | 2,000 GB (2 TB) GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 GB MB |
| Об'єм сховища (всього) | 2,000 GB (2 TB) |
| Оптичний привод | Без оптичос |
| Особливі функції відеокарт | NVIDIA DLSS 4.0 |
| Пам'ять відеокарти | 16 GB |
| Інше | Jack, PS/2, RJ-45 (LAN) 2.5Gbps |
| Розмір корпусу | Мінізмійка |
| Розташування передньої панелі | верх |
| Серія відеокарт | NVIDIA GeForce |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сікет | Intel 1700 |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип складання | Ігровий |
| Тип сховища | SSD |
| Частота буста ядра | 5.3 GHz (5,300 MHz) |
| Частота пам'яті | 6,000 MHz |
| Частота процесора | 2.6 GHz (2,600 MHz) |
- Ціна: 9 999 ₴





