Кавоварка AEG EC6-1-6BST

- В наявності
- Код: 144664283
12 083 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Експрес AEG EC6-1-6BST. Експрес. AEG EC6-1-6BST. - це ідеальне рішення для любителів кави, які прагнуть насолоджуватися чашкою досконалого еспресо в домашньому затишку. Завдяки сучасній технології, цей. поршневий експрес. тиску не тільки дозволяє приготувати класичну каву, але й різноманітні молочні напої, такі як капучино чи латте макіато. Варто звернути увагу на ключові характеристики, які впливають на якість заварювання кави. Продуктивність і потужність. Модель AEG EC6-1-6BST. вирізняється. тиском насоса 15 бар, що дозволяє отримати виняткові аромати і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматично приготовані напої | Збите молоко |
| Вбудована кавомолка | Немає |
| Глибина | 37 мм |
| Тиск | 15 Bar |
| Місткість резервуара для води | 1 |
| Марка | AEG |
| Мoдель | EC6-1-6BST |
| Міцність | 1350 |
| Тип кави | Мелений |
| Тип експлуатації | Капсульний |
| Функції | Збивання молока |
- Ціна: 12 083 ₴

