Фронтальні акустичні стовпчики DALI Oberon 9 Black Ash

- В наявності
- Код: 97880413
59 921 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.

Під час запуску серії динаміків DALI OBERON ми взяли найкращі елементи від наших поточних динаміків і об’єднали їх у серію, яка забезпечує якість звуку, дизайн і універсальність.
У поєднанні з великим, але елегантним корпусом він дає найкращі результати для глибоких басів і великого простору. Незважаючи на свій розмір, цей динамік напрочуд тонкий і вражає своєю здатністю природно та реалістично відтворювати музику будь-якого стилю навіть на низьких рівнях гучності. Завдяки цьому OBERON 9 звучить ідеально, незалежно від типу музики чи фільму.

OBERON 9 оснащено спеціальним 7-дюймовим середньочастотним динаміком, який підтримується двома 9-дюймовими низькочастотними динаміками. Усі НЧ-динаміки мають низькі втрати та оптимізовані за допомогою нової діафрагми з деревного волокна, призначеної для відтворення делікатного діапазону середніх басів - як і будь-який інший драйвер DALI. Він виготовлений із суміші дрібнозернистої паперової целюлози, посиленої деревними волокнами, що створює жорстку, легку та добре тримається структуру. У поєднанні з схемою з низькими втратами та вибраною структурою ця діафрагма відтворює деталі доріжки без фільтрації та з високою точністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Мoдель | Oberon 9 |
| Марка | Dali |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 200 Вт |
| Частотна характеристика | 35-26000 Hz |
| Ефективність | 90,5 dB |
- Ціна: 59 921 ₴


