Фронтальні акустичні стовпчики Polk Audio Signature Elite ES50 1 шт.

- В наявності
- Код: 114334789
23 460 ₴
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
Доставка зі складу 5-10 днів.

Polk Signature Elite ES50 (ES-50)
Polk ES50 – це 2,5-смугові стереодинаміки. Насолоджуйтесь фільмами високої чіткості, музикою та іграми з високоякісним звуком, що заповнює кімнату, з Polk ES60. Колонки оснащені технологією Dynamic Balance Array, вишуканими кросоверами та унікальною системою підсилення басів Power Port. Динаміки Signature Elite ES50, сертифіковані за високою роздільною здатністю та доступні за ціною, виконують обіцянку Polk запропонувати чудовий звук для всіх.

Сертифікований Hi-Res Audio Terylene твітер ES50 забезпечує кристально чисті високі частоти до 40 кГц, ідеально підходить для прослуховування музики з високою роздільною здатністю з таких сервісів, як Apple Music, Tidal, Amazon Music HD, Qobuz і Spotify HiFi, як а також звукові доріжки з найновіших фільмів ультра-HD.

З поліпропіленовими конусами в динаміках Dynamic Balance і 2,5-смуговим кросовером Signature Elite ES50 ви відчуєте плавну реалістичну звукову сцену.
Запатентована конструкція Power Port від Polk забезпечує більшу площу поверхні та більш плавний потік повітря, що забезпечує більший вихід і менші спотворення порівняно зі звичайними портованими динаміками. У поєднанні з двома 5,25-дюймовими низькочастотними динаміками корпус ES50 гарантує, що ви відчуєте потужний глибокий бас.
ES50 забезпечує просторе, чітке, охоплююче та реалістичне відтворення звуку практично з будь-якого підсилювача чи приймача HiFi або найновіших приймачів із Dolby Atmos або DTS:X surround sound.

Функціональність
Стереодинаміки поділяються на підлогові та поличні. Вибір розміру колон залежить в першу чергу від розмірів приміщення. У кімнатах площею до 10 квадратних метрів варто вибирати настінні колонки. Для приміщень до 20 квадратних метрів підійдуть як навісні, так і підлогові. У приміщеннях площею 30 м2 і більше ми рекомендуємо більші підлогові колони.
Переважна більшість гучномовців виробляється однією лінією, яка включає в себе гучномовці, що стоять на підлозі, гучномовці на підставці (часто з підвісними кронштейнами) і центральний гучномовець, який використовується для домашнього кінотеатру. Вищезазначені продукти доповнюються сабвуферами, які, як і стереоколонки, можуть істотно відрізнятися навіть в одному ціновому діапазоні.
Зазвичай, як частину стереосистеми, можна додати сабвуфер і створити набір 2.1, який також мож
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polk Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ефективність | 89 dB |
| Мoдель | Signature Elite ES50 |
| Марка | Polk Audio |
| Ваги | 14.5 |
| Код виробника | SIGS50ELBK |
| Опір | 4 Ohm |
| Частотна характеристика | 42-40000 Hz |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 150 Вт |
| Твітер | 254 мм |
- Ціна: 23 460 ₴

