Смартфон Apple iPhone 15 Plus 512GB Niebieski

- В наявності
- Код: 157145042
73 975 ₴
+380 (97) 404-04-09
Менеджер з продажу
- +380 (97) 849-29-86Менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Apple продовжує свою легендарну серію iPhone plus з iPhone 15 plus, який пропонує користувачам передові технології та інновації. Це не просто смартфон, це справжній витвір мистецтва, що поєднує в собі чудовий дизайн і передові технологічні рішення.

Дисплей в iPhone 15 Plus

Камера на борту iPhone 15 Plus

Нова операційна система в iPhone 15 Plus

Процесор і пам'ять iPhone 15 Plus

Підключення та батарея в Apple iPhone 15 Plus

Функції та обладнання iPhone 15 Plus
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Роз'єми | USB-C |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2796x1290 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна технологія | Li-Ion |
| БАРАН | 4 GB |
| Версія Bluetooth | v5.3 |
| Версія ПЗ | iOS 17 |
| Версія для смартфона | Plus |
| Ваги | 201 g |
| Внутрішнє сховище | 512 GB |
| Вбудована цифрова камера | 48 Mpix |
| Друга камера ззаду | 12 Mpx |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість камер ззаду | 2 |
| Кількість камер спереду | 2 |
| Кількість кольорів дисплея | 16M |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Комунікація | Moduł Wi-Fi |
| Мoдель | iPhone 15 Plus |
| Максимальна місткість карти пам'яті | Nie dotyczy |
| Марка | Apple |
| Модель процесора | A16 Bionic |
| Навігація | GPS |
| Оновлення екрана | 60 Hz |
| Операційна система | Apple iOS |
| Передавання даних | 5G г |
| Передня камера | 12 Mpx |
| Популярні моделі | Apple iPhone 15 Plus |
| Протоколи електронної пошти | POP3, IMAP4, SMTP |
| Роздільна здатність записаних відео | 4K |
| Роздільна здатність основної камери | 8000x6000 |
| Змінний корпус | Немає |
| Технологія відбиття | Super Retina XDR |
| Тип SIM-картки | nanoSIM |
| Тип карти пам'яті | Nie obsługuje |
| Тип конструкції | Dotykowy |
| Третя камера ззаду | Немає |
| Рівень захисту IP | IP68 |
| Колір | Niebieskie |
| Кольорова версія | Синій |
| Цифрове збільшення | 2x |
| Частота процесора | 1,70GHz |
| Четверта камера ззаду | Немає |
| датчики | Zbliżeniowy |
| стандарт GSM | 850 900 1800 1900 |
| стандарт UMTS | 850 900 1700 1900 2100 |
- Ціна: 73 975 ₴



